سوالات مربوط به خرید

برای این کار لازم است شما صفحه مربوط به نحوه ثبت سفارش را مطالعه فرمایید.

شما در 24 ساعت شبانه روز و 7 روز هفته می‌‏توانید سفارش خود را بصورت اینترنتی ثبت کنید.

بله. شما  می توانید با شماره 021-55866076 تماس بگیرید و با پشتیبانی سایت مثبت سلامتی ارتباط برقرار کرده یا پیغام خود را در قسمت چت آنلاین ثبت کتید. همکاران ما در اولین فرصت به درخواست شما رسیدگی خواهند کرد.

جهت پیگیری وضعیت سفارش خود و یا اینکه سفارش شما در چه مرحله ایست، می توانید به قسمت “پیگیری سفارشات” مراجعه کنید. هم چنین می توانید با شماره 021-55866076 تماس گرفته یا در قسمت چت آنلاین پیغام بگذارید.

پس از پردازش سفارش که در آن زمان و مکان تحویل بسته توسط مشتری مشخص شده است، اجناس سفارش‌گیری شده در بسته بندی مناسب قرار گرفته و در زمان مشخص شده به دست سفارش دهنده خواهد رسید. قابل ذکر است که تمامی اقلام سفارش گیری شده توسط دکتر داروساز بررسی شده و ملاحظات دمایی هم در نظر گرفته می شوند.

بله. تمامی کالاهایی که در مثبت سلامتی بفروش میرسد، از شرکت های پخش معتبر دارویی و آرایشی خریداری شده و دارای اصالت هستند.

خیر. سفارش گیری در این سایت فقط بصورت اینترنتی و تحویل هم فقط از طریق ارسال مرسوله امکان پذیر است.

خیر. اما وابسته به شرایط موجودی انبار، ممکن است برای برخی محصولات محدودیت خرید در نظر گرفته شود.

بله پس از تحویل مرسولات به اداره پست، کد رهگیری منحصر به فرد به هر مرسوله تخصیص داده می شود که پس از اعلام از جانب پست به صورت اتوماتیک برای مشتریان پیامک می گردد.

خیر. اما وابسته به شرایط موجودی انبار، ممکن است برای برخی محصولات محدودیت خرید در نظر گرفته شود.

سوالات مربوط به پرداخت

ممکن است بدلیل اختلال در درگاه بانکی انتقال وجه به بانک ناقص باشد – در اینصورت وجه بصورت خودکار طی 72 ساعت کاری مجدد بحساب شما برمی گردد. تاکید می شود، در صورت نیاز با پشتیبانی مثبت سلامتی به شماره 55866076-021  تماس بگیرید و یا پیغام خود را در چت آنلاین وب سایت ارسال کنید.

فروشگاه اینترنتی مثبت سلامتی دارای نماد اعتماد تجارت الکترونیک (enamad) است که متعلق به وزارت صنعت، معدن و تجارت است و هرگونه پیگیری قانونی از طریق این بستر برای مشتریان محترم فراهم است. همچنین مجوزهای لازم از معاونت غذا و داروی دانشگاه علوم پزشکی ایران اخذ گردیده است. وجود این مجوزها بستری امن برای خرید مشتریان محترم را فراهم کرده است.

هم اکنون فقط پرداخت آنلاین (از طریق درگاه پارسیان) برای مشتریان گرامی فراهم است.

شما می توانید مبلغ سفارش خود را به صورت آنلاین (درگاه پارسیان) پرداخت کنید.

خیر. در حال حاضر چنین امکانی برای مشتریان محترم فراهم نشده است.

حریم خصوصی:

کلیه اطلاعات مشتریان به عنوان حریم خصوصی آن ها تلقی شده و نزد مجموعه مثبت سلامتی به امانت خواهد بود .

هرگونه اظهار نظر با فیلتر مدیر تولید محتوا قابل ثبت و انتشار می باشد.

اظهار نظر در خصوص تجربه خرید از مثبت سلامتی و یا استفاده از محصول، آزاد و بلامانع بوده ولی مسئولیت اظهارات با نویسندگان است و به عنوان نظر مثبت سلامتی در نظر گرفته نمی شوند.